Diego w Turynie na testach medycznych

Brazylijczyk Diego (na zdjęciu) jest już w Turynie. Piłkarz Werderu przyleciał do Włoch po to, by przejść testy medyczne przed ostatecznym podpisaniem kontraktu z Juventusem i oficjalnym ogłoszeniu transferu.

Brazylijczyk pojawił się na lotnisku w Turynie wczoraj wieczorem a już dzisiaj przejdzie obowiązkowe testy medyczne. W taki właśnie najlepszy z możliwych sposobów telenowela, trwająca od kilku miesięcy, pod tytułem “Diego i Juventus”, powoli dobiega końca. Utalentowany zawodnik Werderu i reprezentacji Brazylii od nowego sezonu zagra w koszulce w biało-czarne pasy. Jego wizyta w Turynie, która nie mogła nie zostać zauważona przez lokalnych dziennikarzy, rozwiewa chyba wszelkie wątpliwości dotyczące jego przyszłości.

Po meczu ze Sieną Alessio Secco w wywiadzie, jakiego udzielał jednemu z dziennikarzy, powiedział na ten temat: “Transfer nie jest jeszcze oficjalny, ale zrobiliśmy ważny krok do przodu w porównaniu z zeszłym tygodniem. Wszystko jest już prawie domknięte i mamy nadzieję, że jak najszybciej będziemy mogli ogłosić, że Diego jest już naszym piłkarzem.

www.tuttosport.com
www.corrieredellosport.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
31
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: