Cannavaro pożegnał się z Realem

Fabio Cannavaro (na zdjęciu) pożegnał się z kibicami zebranymi na Santiago Bernabeu, gdzie grał od trzech sezonów. Choć okoliczności pożegnania nie były zbyt szczęśliwe, jako że Real przegrał u siebie 1:3 z Mallorcą, Włoch schodząc z murawy w 55. minucie meczu rozstał się z kibicami Królewskich.

Trzymając prawą dłoń na sercu Cannavaro schodził z boiska, pozdrawiając rzeszę fanów, która z kolei żegnała go owacjami na stojąco. Po zakończeniu spotkania Fabio rzucił swoją koszulkę kibicom ultras Realu. Od nowego sezonu będzie grał w trykocie Juventusu, do którego wraca po trzech latach.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
36
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: