Secco: Juventus z Melo będzie silniejszy

Dyrektor sportowy Juventusu, Alessio Secco (na zdjęciu) W wywiadzie dla dziennika La Nazione wypowiedział się na temat Felipe Melo, brazylijskiego pomocnika, który już prawie na 100% zawita na dwór Starej Damy. Oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie było, ale zarówno prasa, jak i kibice uznali transfer za fakt dokonany. Secco jednak tonuje nastroje: “Przystopujcie z entuzjazmem i nie uznajcie sprawy za zamkniętą. Nie ma jeszcze podpisu“.

Początkowo wszystko wskazywało na to, że do Juve trafi D’Agostino z Udinese. Dlaczego więc Melo, a nie D’Agostino?: “To dwaj zupełnie inni zawodnicy. Melo jest silniejszy, potężniejszy, D’Agostino bardziej techniczny, grający z większym polotem. Po przemyśleniu sprawy wybraliśmy rozwiązanie stawiające na pierwszym miejscu siłę i moc, ale zarazem nie wykluczające talentu“.

Złośliwi mówią, że Melo razem z Sissoko będą kolekcjonować kartki: “Nie zgadzam się. Ale o problemie będziemy myśleć jak już sfinalizujemy transfer Melo“.

Jaki wpływ na mercato miały sugestie Ferrary?: “Cannavaro i Diego sprowadziliśmy zanim zajął miejsce Ranieriego. Rozmawialiśmy z Ferrarą i jest na tak, jeśli chodzi o obu tych zawodników. O Melo wypowiadał się w samych superlatywach i jego opinia została wzięta pod uwagę“.

www.tuttomercatoweb.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: