Alex Del Piero i Manninger grają w golfa

Nie od dzisiaj wiadomo, że Alessandro Del Piero (na zdjęciu) jest wielkim amatorem golfa. Trafianie małą białą piłką do dołka jest jedną z jego pasji, podobnie jak i jego kolegi z drużyny, bramkarza Alexa Manningera. Ostatnio obaj połączyli przyjemne z pożytecznym.

Kapitan Starej Damy i drugi bramkarz Juve otrzymali zaproszenie na turniej golfa “Trofeo Crescere Insieme al Sant’Anna Onlus”. Rozgrywki zorganizowali rzecz jasna przedstawiciele znanej Bianconerim fundacji Crescere Insieme Sant’Anna. Wzięli w nich udział najlepsi Włosi w tym fachu, między innymi Peppo Canonica. Dochód z tego wydarzenia przekazany został na cele Fundacji.

Kilka zdjęć Alexa Del Piero w roli golfisty można obejrzeć TUTAJ.

www.juventus.com
www.corrieredellosport.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: