Zebina wrócił do normalnych treningów

Bianconeri mają za sobą drugi w tym tygodniu trening przygotowujący ich do sobotniego meczu z Lazio na Stadio Olimpico w Rzymie.

W początkowej fazie dzisiejszej sesji piłkarze Ferrary skupili się na ćwiczeniach atletycznych, po których przystąpili do pracy nad umiejętnościami technicznymi. Do normalnej pracy z grupą powrócił w końcu Jonathan Zebina (na zdjęciu), który wziął też udział w gierce wewnętrznej, do której zaproszono też kilku piłkarzy Primavery Juve. Na koniec dzisiejszego treningu piłkarze udali się na salę gimnastyczną, gdzie od rana pracował oddzielnie Hasan Salihamidzić.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
31
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: