Melo ostrzega Inter

Mimo że zmęczony, to jednak niewątpliwie wielce usatysfakcjonowany po spotkaniu z Lazio może czuć się między innymi także Felipe Melo (na zdjęciu). “Po dobrej grze wygraliśmy trudny pojedynek. Pomagając mojej drużynie, zamierzam zrekompensować z nawiązką te 25 milionów euro, jakie na mnie wydano. W meczu z Lazio, mimo że zmęczenie było duże także, ponieważ byłem po długiej podróży, to jednak odniosłem wrażenie, że poszło mi całkiem nieźle“.

Zwycięski dwumecz w Rzymie podniósł oczywiście znacznie notowania Juventusu w perspektywie potyczki o scudetto. Taką też wiadomość zostawia dla swoich rywali Brazylijski pomocnik. “Wygraliśmy bardzo ważny mecz, a sezon dopiero co się rozpoczął. Wciąż czeka nas wiele pracy, ale możemy ten czas bardzo dobrze wykorzystać. W walce po scudetto z pewnością nas nie zabraknie“. Zdaniem Melo wiktoria nad Lazio jest nawet bardziej znacząca, niż pokonanie podopiecznych wówczas jeszcze Spallettiego. “Z całym szacunkiem dla Romy, ale sądzę, że w obecnej chwili to Lazio jest bardziej zgrane i posiada także silnych zawodników. Wczoraj stworzyliśmy wiele dogodnych sytuacji, ale także przeciwnik sprawił nam niejednokrotnie trudności. Koniec końców, udało nam się ustrzelić 3 punkty, ponieważ byliśmy także bardziej skoncentrowani“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: