Melo: jest poprawa

Wyraźnie nieusatysfakcjonowany ostatnimi czasy z gry swojego zespołu pomocnik Juventusu, Felipe Melo (na zdjęciu), stwierdził po wczorajszym meczu, że mimo iż Bianconerich stać na więcej, to jednak w porównaniu z zeszłymi meczami ten wczorajszy zagrali o wiele lepiej. Był to trzeci z rzędu remis Starej Damy. “Wczoraj zremisowaliśmy, podobnie jak w niedzielę, z tą tylko różnicą, że wtedy byliśmy wściekli, a teraz już nie. Graliśmy na wyjeździe i przeciwko wielkiej drużynie, co prawda przyjeżdżając do Niemiec mieliśmy nadzieję na trzy oczka, jednak koniec końców udało nam się urwać jedno, co nie jest najgorszym rezultatem“.

Po meczu ligowym z Bologną wiele mówiło się na temat złej organizacji Juventusu w środku pola, a także o nie zawsze perfekcyjnej grze Brazylijczyka. “Po niedzielnym spotkaniu mówiono o Felipe, który pomylił się kilka razy, jednak także Bologna nie była zawsze idealna. Uważam, że przeciwko silnemu Bayernowi zagraliśmy dobrze, czyniąc bardzo istotny krok“.

Na koniec dziennikarze poruszyli kwestię Diego i związanego z nim nowego ustawienia Juventusu, które według Felipe jest korzystne. “Gra przeciwko drużynie pokroju Bayernu jest zawsze trudna, dużo się napracowaliśmy. Z Bologną włożyliśmy w grę wiele wysiłku, który jednak nie przełożył się na dobrą grę, z Bayernem natomiast również duży wysiłek dał już o wiele lepszy efekt. Mając w składzie Diego jest nam łatwiej. Był to dobry mecz, ale z całą pewnością stać nas na dużo więcej“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: