Del Piero wraca do zdrowia

Alex Del Piero (na zdjęciu) wraca do zdrowia. Kapitan Juventusu już trenuje, choć póki co z dużo mniejszym obciążeniem, niż reszta zespołu.

Dzisiaj odbył się drugi w tym tygodniu trening ekipy Ciro Ferrary. Trwają przygotowania do sobotniego meczu z Fiorentiną. Viola zostanie podjęta przez Bianconerich na Stadio Olimpico o godzinie 18:00. Na sesji treningowej nie byli obecni rzecz jasna ci, którzy w tym tygodniu grają jeszcze w swoich reprezentacjach. Trening rozpoczął się rozgrzewką, po czym piłkarze przystąpili do realizacji ćwiczeń technicznych, by ostatecznie wziąć udział w gierce wewnętrznej, którą rozegrali razem z pierwszą drużyną Juve niektórzy piłkarze Primavery. W meczu nie zagrał za to Felipe Melo, który zamiast tego dokończył trening na sali gimnastycznej. Brazylijczyk doznał lekkiego urazu mięśni i stąd sztab techniczny nie chciał niepotrzebnie ryzykować groźniejszej kontuzji, zwłaszcza, że tych ostatnio w Vinovo i tak pod dostatkiem.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: