Po pierwszym w tym roku treningu

Bianconeri są już po pierwszej sesji treningowej w tym roku, która rozpoczęła się dzisiaj o godzinie 15:00. Trwała półtorej godziny, a przyglądali się jej zza linii bocznych boiska Roberto Bettega i Alessio Secco.

Piłkarze na początku skupili się na rozgrzewce, po czym przeszli do ćwiczeń technicznych i czysto fizycznych. Następnie rozegrali mecz między sobą. Na boisku ćwiczył już też Mauro Camoranesi, ale póki co tylko biegał. Z Ciro Ferrarą zgodnie z planem w szatni spotkał się Felipe Melo (na zdjęciu). Obaj panowie mieli sobie kilka rzeczy do wyjaśnienia, póki co nie znamy szczegółów tej rozmowy.

Oprócz tego, celem osiągnięcia właściwej koncentracji przed wznowieniem rozgrywek ligowych, podjęto decyzję o wcześniejszym wyjeździe do Parmy. Już w poniedziałek po treningu piłkarze pojadą bezpośrednio do hotelu Meridien Lingotto w Turynie. We wtorek rano spotkają się jeszcze na treningu w Vinovo, następnie Ciro Ferrara weźmie udział w konferencji prasowej, po czym jeszcze tego samego dnia cała ekipa wyruszy do Parmy.

www.corrieredellosport.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
4
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: