Salihamidzić: Nieważne, kto strzela

Dwa mecze, dwa gole Hasana Salihamidzića (na zdjęciu, po prawej). Piłkarz strzelił w meczu z Catanią, otworzył również wynik dzisiejszego meczu. Po końcowym gwizdku sędziego podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi gry Bianconerich.

Hasan powiedział: “Chcieliśmy wygrać za wszelką cenę i na szczęście udała nam się ta sztuka. Przez cały tydzień mówiliśmy, że będziemy musieli dać z siebie wszystko i tak też zrobiliśmy. Fakt, iż to ja strzeliłem bramkę, nie jest istotny. Ważne, że wygraliśmy ten mecz“. Następnie dodał jeszcze: “Ewidentnie mamy jeszcze nad czym pracować, ale jestem pewien, że odnieśliśmy o tyle ważne zwycięstwo, że graliśmy na wyjeździe przeciwko dobrej drużynie. To dobry początek tego roku. Teraz czas na Milan – tu też łatwo nie będzie, ale podejmiemy wyzwanie“. Co więc jest jeszcze do poprawy? “Musimy być bardziej pewni siebie i pokazywać to choćby w rozgrywaniu piłki” – stwierdził Salihamidzić.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: