Poranny trening Bianconerich

Dzisiejszego ranka Juventus wrócił do pracy w Vinovo. Pojutrze mecz z Interem, w związku z czym wszyscy starają się skupić na treningach, bez względu na ostatnie wydarzenia i spekulacje dotyczące stanowiska trenera pierwszej drużyny.

We wczorajszym treningu z uwagi na tak zwaną “grypę żołądkową” udziału nie wzięli Amauri, De Ceglie, Diego i Zebina. Dzisiaj cała czwórka już zdrowa pracowała normalnie. Grupa skupiła się na ćwiczeniach technicznych i taktycznych. Na sali gimnastycznej osobno ćwiczył Alessandro Del Piero. Plan na najbliższe godziny? Jutro po południu ekipa Bianconerich weźmie udział w ostatnim przed meczem z Interem treningu. Potem czeka nas konferencja prasowa i wyjazd do Mediolanu.

www.juventus.com
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: