Del Piero nawołuje do walki

Po każdym upadku następuje wzlot. W przypadku Juve w tym sezonie jednak wygląda to nieco inaczej. Ciosy zebrane przez podopiecznych Ferrary w lidze włoskiej i w Europie większość z nas chyba przestała już liczyć. Jednak, jak to zazwyczaj bywało, jeden z piłkarzy zabrał znowu głos, by oznajmić światu, że po kolejnym nokaucie nadszedł oto moment rewanżu. Tym razem jest to kapitan zespołu, Alex Del Piero (na zdjęciu), który proponuje, by akcję ‘rewanż’ rozpocząć już od czwartkowego pojedynku z Interem w ramach Pucharu Włoch.

Piłkarz zapewnia, że przeziębienie, które zatrzymało go na dwa dni w łóżku, jest już przeszłością i jutro powinien stawić się na treningu. “Tego poranka powróciłem do pracy – trochę ćwiczeń na siłowni, starając się nie zaziębić. Życzę sobie być już poza zasięgiem chorób w najbliższych dniach. Jutro natomiast mam nadzieję jeszcze polepszyć swoją formę i dołączyć do reszty ekipy“.

Pamiętając o nadchodzącym wyjeździe do Mediolanu… “Jutro wspólnie z trenerem i sztabem medycznym będziemy mogli przedyskutować moją sytuację i podjąć decyzję o ewentualnym powołaniu na mecz z Interem, który zaważy o naszej grze w półfinale Coppa Italia. Będzie to niezwykle istotne spotkanie i doskonała okazja, aby podnieść się po porażce“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: