Zaccheroni: Wierzę w tę drużynę!

Po meczu z Lazio wypowiedział się nowy trener Juventusu, Alberto Zaccheroni (na zdjęciu). Choć Bianconeri zremisowali z rzymską drużyną, trzeba przyznać, że zagrali lepiej, niż ostatnio. Niekoniecznie najlepiej, ale… po prostu lepiej.

Po końcowym gwizdku sędziego Zac powiedział: “Naprawdę wierzę w tę drużynę, już dzisiaj było wyraźnie widać, że chce im się grać. Z meczu na mecz będzie coraz lepiej, zapewniam“. Następnie dodał, przed kamerami Sky: “Popełniliśmy trochę błędów, choć wydawało się w pewnym momencie, że kontrolujemy ten mecz. Chyba chcieliśmy zagrać za bardzo szałowo i widowiskowo, wskutek czego w końcu zbyt mało dośrodkowywaliśmy, nie graliśmy skrzydłami. W dzisiejszym meczu mieliśmy do dyspozycji niewielu środkowych, na pewno też musimy poprawić się zarówno pod kątem odbioru piłki, jak i kontrataków“.

Następnie dodał jeszcze: “Diego i Del Piero grali blisko siebie, może nieraz aż za bardzo. Moim zdaniem Brazylijczyk powinien też schodzić nieco na skrzydła, a nie grać tylko środkiem. Mam nadzieję, że do lata przynajmniej zbuduję coś, co będę mógł oddać w ręce mojego następcy. Do czerwca trenerem jestem ja, potem zobaczymy. Będę dążył do zwycięstw, a widać, że da się to tutaj osiągnąć“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
46 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
46
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: