Diego: Dobra gra nie wystarczy

Brazylijczyk Diego (na zdjęciu) stwierdził po dzisiejszym meczu, że dostrzega postępy w grze całej drużny. Dziennikarze Sky poprosili go o krótki wywiad zaraz po zakończeniu spotkania z Lazio.

Diego powiedział: “Cała drużyna zagrała już lepiej, ale i tak mamy jeszcze dużo do poprawy, jeśli chcemy znów wygrywać“. Następnie dodał: “Nie wystarczy, że będziemy grali dobrze. To jedno, ale my musimy wygrywać. W tym meczu też graliśmy w miarę dobrze, jednak Lazio zdołało zremisować i tym samym ostatecznie dzielimy się punktami. Musimy dalej trenować. Mamy tydzień na intensywne ćwiczenia i na myślenie o następnych pojedynkach“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: