Chiellini: Byliśmy już zmęczeni

Porażkę 0:2 z Palermo skomentował również Giorgio Chiellini (na zdjęciu). On również uważa, że Bianconeri zapłacili za to, że mają kiepską kondycję fizyczną i nie dają rady grać tak często, jak teraz.

Chiellini powiedział: “Różnica między pierwszą a drugą połową meczu była wyraźnie widoczna, faktycznie byliśmy już zmęczeni. Nie zmienia to faktu, że w pierwszej zasłużyliśmy przynajmniej na jedną bramkę, w drugiej natomiast Palermo nas zabiegało“. Następnie dodał: “Naszym celem w tym meczu było zwycięstwo i utrzymanie czwartego miejsca, niestety błędy popełnione w drugiej połowie nie pozwoliły nam go osiągnąć. Gol, który zdobył Miccoli, odebrał nam kontrolę nad meczem. Błąd Grygery przy drugiej bramce to również wynik zmęczenia“.

16 komentarzy

tasmanw850
tasmanw850
14 lat temu

jak niema zambrotty na prwej to szlak trafia juve..

pogon17
pogon17
14 lat temu

A ja już mam dość oglądania Candrevy, naprawdę. Nie myślałem, że kiedyś to powiem, ale z utęsknieniem czekam na powrót Poulsena.

3hrin
3hrin
14 lat temu

Kocham Juve, ale nie wróżę nam niczego dobrego w meczu z Fiorentiną, bądź, co bądź szanuję Violę jako oponenta, a jeśli tylko nie grają z nami, to kibicuje właśnie im. Jestem oczarowany Joveticem i Vargasem, spodziewam się tego, że twa dwójka może nas rozmontować... Niestety. 🙁

kosciu88
kosciu88
14 lat temu

A co to polska ekstraklasa? tu tez narzekaja na zmeczenie a raz w tygodniu graja, do Kielona nic nie mam ale jak reszta nie ma sily to niech graja mlodzi, oni pewnie tak by walczyli ze zawalu by dostali ale by nie odpuscili.

14 lat temu

sprzedać camoranesiego, zebine , salihamidzicia , poulsena i kupić dobrych skrzydłowych , bo z tych zawodników nie ma nic , więcej leczą się niż grają

pumex
pumex
14 lat temu

choć to oczywista oczywistość to ja dorzucę coś od siebie i się zgodzę z kolegami powyżej. Już nie raz każdy z nas pisał, że połowa składu nie powinna grać w tym klubie. Co np. robi u nas taki De Ceglie? Wyjdzie mu co 3 mecz a poza tym gra mizernie. Widać, że się stara, ale co z tego? Chłopak mimo, że jest ambitny, nie ma umiejętności ani takiego talentu, żeby grać w Juve. Co robią u nas Cannavaro,… Czytaj więcej »

14 lat temu

@marcusftb - z tym, że Barca, Real czy Chelsea mają do dyspozycji kadrę 25 zdrowych piłkarzy, z czego 15 na poziomie światowym. My mamy w składzie może 7 takich graczy, z których zazwyczaj połowa ma kontuzję-jest to wymówka 🙂

ghott
ghott
14 lat temu

to mam dla ciebie niezbyt miłą wiadomość. Dzisiejszy Tuttosport pisze o mozliwości powrotu Capello do Juve

ghott
ghott
14 lat temu

za tydzień mecz z Fiorentiną. Jestem ciekawy czy jesli przegrają to też będą tłumaczyć się zmęczeniem. Jeśli poniosa porażkę to już nie na żarty skomplikują i utrudnią sobie szansę na zajęcie czwartego miejsca w lidze. Teraz graja z bezpośrednimi konkurentami do tego miejsca a liczba kolejnych kolejek ligowych spada a nie wzrasta