Del Piero potwierdza: lecę do Stanów!

Alessandro Del Piero (na zdjęciu) ustosunkował się do ostatnich doniesień prasowych, które wskazywały na to, iż latem kapitan Juventusu wybiera się do Ameryki. Włoski napastnik Bianconerich… potwierdził te informacje.

Za pośrednictwem swojej strony internetowej i swojego profilu na Facebooku Del Piero przyznał: “Odpowiadając na pojawiające się pytania muszę potwierdzić: tak, latem lecę do Ameryki“. Następnie dodał: “Ale po prostu na urlop… Potem wracam do Turynu, także spokojnie…

www.tuttosport.com
www.lastampa.it
www.facebook.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
47
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: