Marotta o sobie i Benitezie w Juve

‘Nie potwierdzam, nie zaprzeczam, a z Benitezem to świetnie wybraliście’ – tak można by w skrócie sparafrazować to, co na temat ostatnich informacji prasowych powiedział Beppe Marotta (na zdjęciu), łączony z Juventusem.

Zaczynając od tematu hiszpańskiego trenera Juventusu Marotta przyznał: “Moim zdaniem jeśli szefowie Juve postawili na Beniteza, dokonali właściwego wyboru. To jeden z najlepszych trenerów“. Zapytany o swoją przyszłość odparł: “O mojej przyszłości będę rozmawiał po zakończeniu tego sezonu. Póki co nie chcę się rozpraszać – jestem skupiony na czterech ostatnich meczach tego sezonu i rzecz jasna awans do Champions League to dla naszego klubu bardzo ważny cel“. Czyżby pierwsze nieoficjalne potwierdzenia ostatnich doniesień, które trzeba odczytywać między wierszami?

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: