Buffon: Zasłużyliśmy na zwycięstwo!

Dzisiaj po południu był jednym z najlepszych na boisku. Obronił nawet groźny strzał głową… Jonathana Zebiny, co więcej, pokazał, że potrafi się śmiać z takich sytuacji. Gianluigi Buffon (na zdjęciu) skomentował dzisiejsze poczynania Bianconerich.

Zapytany o awans do Champions League, odpowiedział: “Dzisiaj jest jeszcze daleko, ale musimy w niego ciągle wierzyć“. Na temat meczu powiedział: “To była bardzo przyjemna niedziela. Wygraliśmy w dobrym stylu, ale i Bari miało swoje okazje. W kontekście 90 minut meczu z pewnością zasłużyliśmy na wygraną. Widać, że drużyna ma się lepiej, mam nadzieję, że dobrniemy w tym stylu do samego końca sezonu“.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: