Montero: Rafa sprawdzi się w Juve

Kolejna postać pozytywnie wypowiedziała się na temat idei zatrudnienia w Juve Rafaela Beniteza. Tym razem pomysł ten pochwalił Paolo Montero (na zdjęciu), były “żelazny obrońca” Juventusu.

Na antenie programu Tutti pazzi per la Juve Montero przyznał: “Śledzę poczynania Juventusu bardzo uważnie, nawet z Urugwaju. Niestety, widać wyraźnie, że w tym roku nie radzimy sobie dobrze, choć wina leży na barkach całej drużyny, a nie po stronie jakiejś jednej konkretnej formacji“. Następnie dodał: “Rafa Benitez? Wygrał już wszystko: puchar UEFA z Valencią, puchar Champions League z Liverpoolem – do tego po tylu latach, w którym to miasto nie wygrało niczego. To człowiek, który doskonale rozumie piłkę i jestem przekonany, że jeśli dobrze radzi sobie w Anglii, w Juventusie również będzie dobrym trenerem“.

www.tuttojuve.com
www.tuttipazziperlajuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: