Benitez: Nie lubię takiego szumu

W ostatnio udzielonym wywiadzie łączony z Juventusem Rafa Benitez (na zdjęciu) przyznał, iż nie podoba mu się, że prasa tak dużo pisze o jego możliwej przeprowadzce do Turynu.

Zapytany o komentarz do informacji prasowych Benitez odpowiedział: “Nie lubię pogłosek prasowych i takiego szumu medialnego. Wolałbym, żeby gazety pisały raczej o trofeach, bramkach, genialnych występach piłkarzy – niestety, nie wszystko da się kontrolować“. Zapytany wprost o swoją przyszłość odpowiedział wymijająco: “Moją przyszłością jest Atletico Madryt – musimy skoncentrować się na tym meczu i powalczyć o zwycięstwo, bo leży to w najlepszym interesie klubu“.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: