Benitez już podpisał kontrakt z Juve?

Dziennikarze Repubblica utrzymują, iż dotarli do informacji, z których wynika, że Rafa Benitez (na zdjęciu) podpisał już kontrakt z Juventusem, przy czym zanim to zrobił, zapewnił sobie niezłe warunki współpracy z turyńskim klubem.

Podpisany przez Hiszpana kontrakt leży już ponoć zamknięty w sejfie adwokata Briamonte. Warunki? 3 lata, 4 miliony euro netto za rok plus premie za dobre wyniki zespołu. To jednak nie wszystko, Benitez bowiem zapewnił sobie konkretne warunki pracy: chce mieć spory wpływ na sportową sekcję klubu: począwszy od działań na mercato, na ścisłej współpracy z sektorem młodzieżowym skończywszy. Do tego Benitez uzyskał oczekiwaną gwarancję, iż warunki te nie zmienią się w trakcie współpracy. Hiszpan będzie miał znaczący głos przy działaniach transferowych klubu. Zdaniem ekspertów i mediów Juventus może stać się w rezultacie włoskim zespołem grającym nieco angielski futbol. Czy faktycznie?

www.repubblica.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
76 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
76
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: