Buffon: Nie chcę grać w Manchesterze

Bramkarz Juventusu, Gianluigi Buffon (na zdjęciu, po lewej), przyznał w ostatnim wywiadzie, że nie przyjąłby oferty zatrudnienia w Manchesterze City, nawet za duże pieniądze. Powód? Niech wyjaśni to sam…

Buffon był łączony na przestrzeni ostatnich miesięcy kilka razy z Manchesterem City, który jest zainteresowany współpracą z najlepszym bramkarzem świata. “Najlepsi piłkarze chcą grać w najlepszych klubach, a Manchester City musi pogodzić się z faktem, że do takowych nie należy” – powiedział Buffon w wywiadzie dla Daily Express. “Czytałem o ich zainteresowaniu moją osobą zeszłego lata, nie wiem, czy to było coś konkretnego, czy też nie, jak by jednak nie było, nie zgodziłbym się na taką przeprowadzkę. Nie mógłbym poświęcić gry w jednym z najlepszych klubów Europy dla występowania w drużynie, która nie jest z najwyższej półki. Owszem, trzeba im przyznać, że zafundowali sobie świetną kampanię transferową, ale żeby wznieść się na wyższy poziom, trzeba jeszcze umieć wywalczyć awans do Champions League“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
45 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
45
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: