Salihamidzić nie zagra z Parmą

Dwukrotnie skręcona kostka, zapalenie kości strzałkowej, uraz mięśnia lewego i prawego uda. Długie powroty na boisko i szybkie na listę piłkarzy kontuzjowanych. Tak w skrócie można streścić sezon w wykonaniu Hasana Salihamidzicia (na zdjęciu). W meczu przeciwko Parmie nie zobaczymy go po raz kolejny. Tym razem z powodu kartek.

Żółty kartonik, który Bośniak obejrzał w starciu z Catanią był jego czwartym w tym sezonie, co automatycznie eliminuje go z gry w kolejnym meczu. W tym sezonie Salihamidzić zagrał w zaledwie 17 meczach, w których na boisku przebywał 844 minuty (średnio 50 minut na mecz).

Za kartki będą pauzowali także gracze Parmy – Blerim Dzemaili oraz Luis Antonio Jimenez. Na ławce trenerskiej gości zabraknie również odpowiedzialnego za przygotowanie atletyczne graczy Criciatich – Adelio Diamante, ukaranego za obrażanie arbitra. Za to samo przewinienie Pietro Leonardi, dyrektor generalny Parmy został zawieszony przez Włoską Federację w wykonywaniu swojej funkcji do 10 maja.

www.lega-calcio.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: