Del Neri oficjalnie żegna się z Sampą

Luigi Del Neri (na zdjęciu) oficjalnie rozstał się z Sampdorią. Klub z Genui wydał już komunikat prasowy, w którym informuje wszem i wobec, że Del Neri nie poprowadzi w przyszłym sezonie piłkarzy Sampy jako trener. To praktycznie ostatni etap przed podpisaniem oficjalnego kontraktu z Juventusem.

Zarząd U.C. Sampdoria S.p.a informuje, że w sezonie 2010/2011 pierwszej drużyny piłkarzy nie poprowadzi już Luigi Del Neri. Klub pragnie podziękować trenerowi i jego współpracownikom za profesjonalizm i poświęcenie, jakie pokazywali każdego dnia w obecnym sezonie, życzy jednocześnie im wszystkim sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym“. Taką treść komunikatu opublikowano już na oficjalnej stronie Sampdorii. Przypomnijmy, że dzisiejszego ranka Gigi Del Neri rozmawiał na temat pożegnania z Sampą z prezydentem tegoż klubu. Jednocześnie Beppe Marotta przyznał w wywiadzie udzielonym dziennikarzowi La Stampa, że razem z Del Nerim przeprowadza się do Juventusu. Turyński klub nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ale patrząc na sprawę realnie, należy się go spodziewać już niebawem.

www.sampdoria.it
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
39
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: