Pomeczowe wypowiedzi Bianconerich

Co do powiedzenia po przegranym meczu z ekipą Red Bulls mieli piłkarze Juventusu? Oto wypowiedzi Davida Trezeguet (na zdjęciu), Alessandro Del Piero, Diego oraz Aleksa Manningera.

Jeszcze nie tak dawno na konferencji prasowej Del Piero i spółka zapewniali, że każdy mecz – w tym towarzyskie – liczą się dla nich tak samo. Tymczasem Trezeguet stwierdził po dzisiejszym spotkaniu: “Mecze takie jak ten mają małe znaczenie. Najważniejsze, że nikt nie doznał kontuzji. Byliśmy zmęczeni, więc nic więcej nie byliśmy w stanie zrobić“. Jakieś słowo przed meczem z Violą? “Postaramy się dobrze w nim zagrać“.

Del Piero z kolei podziękował kibicom za wspaniały doping. “Jesteśmy wdzięczni za to świetne przyjęcie. Publiczność była niesamowita, szkoda, że nie odwdzięczyliśmy się nieco innym spektaklem“. Przyczyny porażki? “Zmęczenie i różnica czasowa” – stwierdził Alex.

Diego Ribas da Cunha przyznał z kolei: “Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu niezła, potem było już trochę gorzej“. Następnie dodał: “Przeżywamy tu naprawdę ciekawe chwile. Przygodę w Ameryce zapamiętamy pewnie na długo, nawet nie mówiąc już ściśle o piłce nożnej“. Trudno się nie zgodzić z Brazylijczykiem, zwłaszcza, jeśli obejrzy się te zdjęcia.

Na koniec wypowiedział się Alex Manninger. “Szkoda, że przegraliśmy ten mecz, bo pierwsza połowa naprawdę nam wyszła. W zasadzie pierwsza godzina meczu była całkiem wyrównana“. Potem dodał jeszcze: “Zbyt wiele błędów po naszej stronie sprawiło, że straciliśmy dwie pierwsze bramki“.

www.juventus.com
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: