Diego: Chciałbym zostać, ale…

Choć Brazylijczyk Diego (na zdjęciu) zapewnił, iż chce zostać w Juventusie, przyznał jednocześnie, że zdaje sobie sprawę z tego, iż to nie tylko on ma wpływ na swoją przyszłość w turyńskim klubie. Wiele zależy od decyzji szefostwa Starej Damy.

Zapytany o swoją przyszłość Diego odpowiedział: “Osobiście chciałbym tu zostać. Mam ważny 5-letni kontrakt z klubem, ale wiadomo – nie wszystko zależy tylko ode mnie. Musimy po prostu znaleźć porozumienie z klubem“. Na temat przyszłego sezonu powiedział z kolei: “Musimy być lepsi, cała drużyna musi stać się lepsza. Ja też jestem rozczarowany swoją postawą, musimy z pewnością przeprowadzić gruntowne analizy, by wiedzieć dokładnie, co musimy zrobić w przyszłym sezonie“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: