Bianconeri pod wodospadem Niagara

Piłkarze Juventusu przygotowują się do meczu z Fiorentiną, nie podarowali sobie jednak kolejnej wycieczki turystyczno-krajoznawczej. Tym razem wespół w zespół wybrali się nad wodospad Niagara.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Juventusu, “wodospad Niagara wywarł ogromne wrażenie na piłkarzach“. Po porannym treningu i obiedzie zawodnicy Bianconerich mieli okazję podziwiać ten cud natury. O szczęściu mogą mówić też przebywający tam turyści. Oprócz tego, że sami zobaczyli Niagarę, byli nieźle zdziwieni, kiedy okazało się, że pojawili się tam też piłkarze Juve, z którymi mogli stanąć twarzą w twarz, swobodnie porozmawiać czy zrobić sobie zdjęcia.

Kilka zdjęć znad wodospadu można obejrzeć tutaj.

www.juventus.com
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: