Grygera: Brakuje już naprawdę niewiele

Telefonicznego wywiadu udzielił ostatnio obrońca Juventusu, Zdenek Grygera (na zdjęciu). Czech wypowiedział się na temat swojej obecnej formy: zdaniem wielu zawodnik ów przeżywa obecnie swój najlepszy moment w ciągu całej przygody z ekipą Bianconerich.

Zapytany, czy nie jest zdania, że gra póki co najlepiej od momentu, w którym dołączył do drużyny Juventusu, Grygera przyznał: “Póki co na pewno mam się dobrze, gra mi wychodzi i chcę, żeby było tylko lepiej“. Na temat formy drużyny powiedział z kolei: “Mam nadzieję, że brakuje już nam naprawdę niewiele do przysłowiowego optimum. Jak powiedziałem tydzień temu, musimy pracować w spokoju i przeć naprzód“.

Na koniec dwa słowa na temat ostatniego przeciwnika Juventusu, Manchesteru City: “To bardzo dobra drużyna, bardzo silna pod względem fizycznym, ma świetnych piłkarzy. Im też jednak chyba jeszcze czegoś brakuje“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
32
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: