Chiellini: To był dobry mecz

Zadowolony po meczu z Interem jest również Giorgio Chiellini (na zdjęciu, po prawej). Po końcowym gwizdku sędziego włoski obrońca Juventusu udzielił wywiadu dziennikarzom Sky Sport.

Chiellini stwierdził: “Zagraliśmy bardzo poprawnie. Pokazaliśmy, że chcemy wygrać i choć zdarzyło się kilka nieczystych zagrań, trzeba przyznać, że przeciwnicy zagrali na poziomie, poziom trzymał też sędzia i kibice“. Następnie dodał: “Robimy postępy, gramy coraz lepiej, udawało nam się trzymać najlepszych piłkarzy Interu krótko. Z odrobiną szczęścia mogliśmy nawet wygrać ten mecz, ale ostatecznie uważam, że bezbramkowy remis to sprawiedliwy wynik“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: