Moratti o meczu z Juve i Agnellim

Z Nowego Jorku dla dziennikarzy La Gazzetta dello Sport wywiadu udzielił szef Interu, Massimo Moratti. Włoch wypowiedział się zarówno na temat pojedynku Nerazzurrich z ekipą Bianconerich, jak również skomentował ostatnie słowa Andrei Agnellego.

Zapytany o wrażenia po Derby Włoch, Moratti stwierdził: “Piękny mecz, jak dla mnie remis – może być, choć pozostaje pewien niedosyt, bo zmarnowaliśmy kilka dobrych okazji bramkowych“. Na temat postawy Andrei Agnellego powiedział z kolei: “Znam go odkąd był jeszcze dzieciakiem, dlatego mam do niego pewien sentyment. Wierzę, że jego zachowanie wynika poniekąd z roli, jaką pełni i z relacji, jakie ma z kibicami swojego klubu“.

www.calcionews24.com
www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: