Nowa moda: kibicowanie laserem?

Nastaje najwyraźniej nowa moda w “kibicowaniu”. W trakcie ostatniego meczu Juventusu z Interem oprócz rasistowskich przyśpiewek pod adresem Sissoko i Balotellego kibice gospodarzy kilka razy świecili laserem po twarzy Alessandro Del Piero (na zdjęciu).

To nie pierwszy raz, kiedy włoscy “kibice” biorą do ręki laser i celują nim w piłkarzy przeciwnika. W zeszłym sezonie z podobnym incydentem zmierzył się Diego Ribas da Cunha. Tym razem to Del Piero był celem tego typu zagrywek. Nie trzeba chyba zbytnio tłumaczyć, jak bardzo takie zachowanie może przeszkadzać w grze.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
34
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: