De Ceglie wierzy w Juve

Paolo De Ceglie (na zdjęciu) w wywiadzie dla Juventus Channel wypowiedział się na temat aktualnej dyspozycji Juve, a także swojego stanu zdrowia: “Odnaleźliśmy naszą tożsamość, a według mnie to niezmiernie istotne. Wierzę, że ten Juventus jest w stanie walczyć na wszystkich frontach. Obecnie czuję się dobrze. Wróciłem do treningów z grupą i powiedziałbym, że faza rekonwalescencji jest już za mną. Jestem zawodnikiem Juve i czas najwyższy, aby móc kontynuować tą przygodę. Doskonale zdaję sobie sprawę, że będę musiał pokazać się z najlepszej strony, ale przede wszystkim starać się dostosować do wymagań drużyny“.

W ostatniej kolejce ligowej, w meczu przeciwko Interowi, Juventus rozegrał bardzo dobre spotkanie i to samo można powiedzieć o Paolo. Czy to kwestia tego, że grał za plecami Marchisio?: “Z Claudio znamy się od zawsze, ale moja gra nie zależy od tego, kto gra przede mną. Każdy mecz jest inny i jestem pewien, że będzie jeszcze wiele takich, w których pokażę się z dobrej strony grając z innymi zawodnikami. Poza tym obrona to formacja, w której wszyscy muszą grać agresywnie i tego wymaga od nas trener“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: