Krasić: Jestem szczęśliwy

Bohaterem wczorajszego spotkania dla wielu kibiców i obserwatorów pojedynku Juventusu z Lazio był bez wątpienia Milos Krasić (na zdjęciu). Serb nie mógł nie być szczęśliwy po końcowym gwizdku – w znaczący sposób przyczynił się bowiem do zwycięstwa Bianconerich.

Krasić, zagadnięty po meczu, przyznał: “Naprawdę jestem niezwykle szczęśliwy z powodu zwycięstwa i strzelonej bramki. Zasługiwaliśmy na wygraną i cieszę się, że ją wywalczyliśmy. Graliśmy wszyscy – gra każdego złożyła się na piękne Juve, jakie mogliśmy oglądać. Jesteśmy teraz na drugim miejscu w tabeli, uczyliśmy kolejny ważny krok do przodu, nie zmienia to jednak faktu, że patrzymy na naszą sytuację z meczu na mecz i skupiamy się na jednym pojedynku na raz“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
45 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
45
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: