Walka o Dżeko wciąż trwa?

Jak informuje turyński Tuttosport Juventus jeszcze nie złożył broni w walce o Edina Dżeko (na zdjęciu)! Włodarze Starej Damy, aby zapewnić sobie podpis Bośniaka, przygotowali dość nietypową ofertę dla klubu z Wolfsburga.

Manchester City przedstawił w ostatnich godzinach propozycję niemal w pełni zadowalającą szefostwo niemieckiej drużyny. Aby przebić Anglików, Beppe Marotta planuje poświęcić Momo Sissoko, który już w styczniu mógłby dołączyć do drużyny Steve’a McClarena. Pozostała część zapłaty za Dżeko zostałaby uregulowana już w gotówce, a stałoby się to latem przyszłego roku.

Takie rozwiązanie kwestii transferu Bośniaka w niektórych aspektach mogłoby być optymalne dla obu stron. Wolfsburg zatrzymałby swojego najlepszego snajpera do końca sezonu, przy okazji wzmacniając linię pomocy Sissoko. Z kolei Stara Dama w końcu wykupiłaby gracza, o którego stara się od miesięcy. Wydaje się więc, że w tej chwili najwięcej zależy od samego Dżeko.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
65 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
65
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: