Del Piero: Wszystko jest w porządku

Ze zdrowiem Alessandro Del Piero (na zdjęciu) jest wszystko w porządku – po wyjściu z Kliniki Fornaca kapitan Starej Damy uspokoił media i kibiców. Tym samym wszystko wskazuje na to, że w najbliższy weekend będzie mógł bez problemu zagrać przeciwko Bari.

Del Piero zapewnił o swoim dobrym stanie zdrowia również za pośrednictwem Facebooka. “Odetchnąłem z ulgą – rezonans magnetyczny wykazał, że wszystko jest w porządku” – napisał. Z ostatnich raportów wynika też, że uraz Luki Toniego również jest mniej groźny, niż się początkowo spodziewano. Na razie jednak nie wiadomo jeszcze, jak długo będzie pauzował nowy nabytek Juventusu.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: