Trezeguet: Wkrótcę spotkam się z kibicami

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom Sky David Trezeguet (na zdjęciu) zapowiedział swoją rychłą wizytę w Turynie. Francuz chce spotkać się z kibicami, bo obiecał im, że niebawem przyjedzie, żeby ich pozdrowić.

Trezeguet, zapytany o to, czy myśli o powrocie do Juventusu w roli piłkarza, odpowiedział: “Juventus zawsze będę nosił głęboko w sercu, teraz jednak dobrze mi w Hiszpanii. Chciałem spróbować takiej przygody i wiedziałem, że któregoś dnia się tam przeprowadzę. Na pewno jednak pojawię się w Turynie, bo chcę pozdrowić kibiców Juventusu. Do tej pory mi się nie udało tego zrobic, ale obiecuję, że spotkamy się już niebawem i razem będziemy świętować“.

Na koniec jednak dodał kilka bezpośrednich słów pod adresem szefostwa klubu. “Po tylu latach, jakie spędziłem w Juve, spodziewałem się innego potraktowania przez zarządzających klubem. Wyszło jak wyszło, trudno. Wolałbym też widzieć Juve wyżej w tabeli ligowej. Jestem jednak pewien, że klub ma z założenia plan wyniesienia drużynę na szczyt – tam, gdzie powinna się znajdować“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
33
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: