Bonucci: Zawsze byłem Juventino

Leonardo Bonucci (na zdjęciu) przyznaje, że zawsze był wierny drużynie Juventusu i płakał jako młody kibic gdy Bianconeri przegrali w finale Ligi Mistrzów z Realem Madryt w 1998 roku.

Bonucci odpowiadając fanom na oficjalnej stronie Starej Damy zapewniał, że pomimo przeszłości związanej z Interem nigdy im nie kibicował: “Pamiętam swoje łzy gdy Mijatovic strzelał dla Realu w finale. Zawsze byłem Juventino. Nerazzuro byłem tylko jako piłkarz“.

Bonucci spędził dwa lata w młodzieżowej drużynie Interu po czym przenosił się do Treviso, Pizy oraz Bari. Do Juventusu trafił zeszłego lata podpisując pięcioletnią umowę.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: