Amauri: Zobaczymy teraz, kto był winny!

Po raz kolejny na temat swojej wyprowadzki z Juventusu wypowiedział się Brazylijczyk Amauri (na zdjęciu). Piłkarz stwierdził, że jego transfer do Parmy pomoże wykazać, czy to faktycznie on był jednym z głównych powodów niepowodzeń Bianconerich ostatnimi tygodniami.

Amauri powiedział: “No to zobaczymy teraz, czy to faktycznie ja byłem głównym winowajcą“. Następnie dodał: “Nie chcę więcej rozmawiać o Juventusie, wolę skupić się na sobie. Od teraz przynajmniej do końca czerwca będę mówił wyłącznie o Parmie. Porozmawiałem z Del Nerim i jasno powiedziałem, co myślę. Potem zadzwonił do mnie prezydent Ghirardi i wszystko poszło po mojej myśli“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
49 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
49
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: