Krasić narzeka na boiska we Włoszech

Milos Krasić (na zdjęciu) jest rozczarowany stanem boisk we włoskiej Serie A. Serb przyznał w wywiadzie udzielonym dziennikarzom Sovsport, iż nie spodziewał się, że boiska we Włoszech są w tak fatalnym stanie.

Krasić przyznał: “W Rosji stadiony mają to do siebie, że są stare i bardzo wyeksploatowane. Szczerze powiedziawszy, we Włoszech o dziwo warunki do gry nie są wcale lepsze, jak na ligę o takiej renomie i poziomie. Nie sądziłem, że w Serie A gra się w tak trudnych warunkach. W Genui na przykład grało się fatalnie. Chcesz kontrolować piłkę, ale przez cały czas musisz brać pod uwagę, że prawdopodobnie ci odskoczy i poleci w zupełnie innym kierunku, nie tym, w którym się spodziewasz“.

Skrzydłowy Juventusu kontynuuje: “Na stadionie Juventusu sytuacja nie jest wcale lepsza. Gra się tu każdego tygodnia, wliczając w to również Torino. Jestem we Włoszech od sześciu miesięcy i przyznam, że jeszcze nie spotkałem tutaj boiska w stanie porównywalnym do choćby angielskich“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
50 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
50
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: