Moratti: Juventus narzeka na sędziego?

Dzisiaj przed południem na temat ostatniego meczu Juventusu, a właściwie “wyczynów” sędziego Morgantiego, wypowiedział się szef Interu, Massimo Moratti (na zdjęciu). Co miał do powiedzenia?

Moratti nie rozwodził się zbytnio, mimo prowokacji ze strony dziennikarzy. “Juventus narzeka na sędziego? A to ci dopiero nowość” – śmiał się Moratti, po czym dodał: “Jak by nie było, muszę przyznać, że to, co zobaczyłem w niedzielę, zaskoczyło nawet mnie…

www.tuttojuve.com
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
54 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
54
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: