Moggi: W końcu strzelali napastnicy!

Luciano Moggi (na zdjęciu), komentując poczynania Juventusu w meczu z Cagliari, pochwalił pewne decyzje Del Neriego, między innymi zmianę taktyki na 4-3-3 oraz przesunięcie Giorgio Chielliniego na lewą flankę defensywy.

Juventus w końcu zaczął coś grać i po raz kolejny udowodnił, że kiedy gra na wysokim poziomie, może pokonać każdego” – powiedział Moggi. “Decyzja Del Neriego o przejściu do ustawienia 4-3-3 i o przesunięciu Chielliniego na lewe skrzydło ograniczyła błędy w tamtej strefie boiska. Marchisio w końcu grał na swojej naturalnej pozycji, przez co przydał się dużo bardziej. Do tego bramki zdobyli w końcu napastnicy, do tego nowi – Matri i Toni. Obaj nie przesądzą może o jakości tej drużyny, ale na pewno mogą się przydać w zamienianiu dobrych dośrodkowań i podań na gole. Zwycięstwo z Cagliari przybliża Bianconerich do miejsca premiowanego udziałem w Lidze Mistrzów, choć walka o nie będzie niezwykle trudna“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
41
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: