Neymar celuje w Serie A

Brazylijski napastnik reprezentujący obecnie barwy Santosu, Neymar (na zdjęciu) przyznał, że chciałby trafić w przyszłości do Serie A. “Moim podstawowym celem jest gra w Serie A, przy czym jestem po prostu przede wszystkim zainteresowany ligami europejskimi. Wydaje mi się, że każdy chciałbym grać w Serie A. Obecnie jednak gram w Santosie i jestem tutaj szczęśliwy“.

W trakcie niedzielnego spotkania Szkocji z Brazylią zawodnik był obserwowany przez wysłannika Juve, Fabio Paraticiego. Jak informuje Corriere dello Sport na meczu byli również obecni działacze Barcelony, Chelsea i Manchesteru City. Zawodnik pokazał się wszystkim z dobrej strony, strzelając dla Canarinhos dwie bramki. Nie dziwi więc zainteresowanie piłkarzem również takich firm jak Inter Mediolan czy Real Madryt.

Konkurencja jak widać jest duża i przede wszystkim bogata, co może mieć fundamentalne znaczenie, ponieważ mówi się, że Santos będzie chciał za młodego piłkarza około 30 milionów euro.

www.goal.com
www.calciomercato.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
54 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
54
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: