Neymar: Jestem szczęśliwy w Santosie

Łączony ostatnio z wieloma europejskimi drużynami napastnik Santosu – Neymar (na zdjęciu), przyznał, że jest szczęśliwy w obecnym klubie i chciałby na razie kontynuować karierę w Brazylii. Neymar od jakiegoś czasu jest postrzegany w kategoriach wzmocnienia, przez czołowe ekipy Starego Kontynentu – na czele z Juventusem, Barceloną czy Chelsea.

Naprawdę świetnie się bawiłem w trakcie dnia wolnego w Anglii, po meczu ze Szkocją. Miałem szansę spędzić dzień z rodziną i zobaczyć wiele ciekawych miejsc” – powiedział piłkarz na konferencji prasowej. Następnie zawodnik wszedł w dyskusje na temat klubowego kolegi – Ganso, który jest łączony zarówno z Milanem, jak i Interem. “To nie jest tylko moje życzenie, bowiem wszyscy w drużynie chcą aby Ganso został. On wie jednak, co jest dla niego najlepsze i jest mądrym facetem. Najważniejszą rzeczą dla niego jest to, że jest szczęśliwy” – zakończył snajper Santosu.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: