Del Piero wściekły po meczu z Chievo

Kapitan Juventusu, Alessandro Del Piero (na zdjęciu) jest wściekły po wczorajszym remisie z Chievo Werona.

Piłkarze z Turynu zremisowali mecz, w którym prowadzili już 2-0. Zmiana wyniku nastąpiła dosłownie w 120 sekund. Kluczowe okazały się 68 oraz 69 minuta spotkania. Po zakończonym meczu Del Piero udzielił krótkiego wywiadu. “Wszystko wzięło w łeb po straconej drugiej bramce. Zapłaciliśmy wysoką cenę za stracenie piłki z oczu. Mogło być nawet gorzej. Ten remis do reszty pogrzebał nasz sezon. Gramy poniżej naszych możliwości. Czegoś definitywnie brakuje, gdybym tylko wiedział czego, postarałbym się zmienić tą sytuację” – powiedział Il Capitano.

Napastnik Starej Damy ubolewa również nad faktem, że nie zagra z drużyną w Lidze Mistrzów. “Wszyscy jesteśmy wściekli i zawiedzeni. Europejskie puchary to był cel minimum naszych poczynań w tym sezonie. Teraz pozostało nam tylko skupić się na ostatnich dwóch meczach w tym straconym sezonie. W przyszłym sezonie musi to wyglądać lepiej” – zakończył Del Piero.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: