Bastos czeka na Juventus

Michel Bastos (na zdjęciu) publicznie wezwał dziś włodarzy Juventusu do złożenia oferty za jego kartę zawodniczą. “Nadszedł czas by zmienić otoczenie. Nawet kosztem gry w pucharach, czekam na Juve” – powiedział Brazylijczyk.

Piłkarz od roku łączony jest z przenosinami do Turynu, jednak sprawa jego transferu przedłuża się z powodu braku obywatelstwa Unii Europejskiej. Wszystko byłoby już zaklepane, gdyby nie fakt, że Beppe Marotta planuje sprowadzić innego zawodnika w miejsce non-EU.

Zawsze probowałem zaimponować sobie samemu jako piłkarz. Dlatego zainteresowanie moją osobą ze strony Juventusu traktuję jako sprawę honoru” – kontynuuje Bastos w wywiadzie dla Tuttosport.

Nadszedł czas dla mnie i mojej rodziny aby zmienić otoczenie. Czas wygrywać z inną drużyną. Wiem, że mam ważny kontrakt jeszcze przez dwa lata. Odejdę tylko jeśli klub będzie tego chciał. Brak gry w Lidze Mistrzów? Nawet bez Europy, Juve to ciągle Juve. Będę to powtarzał w nieskończoność. Nie potrafię wyobrazić sobie siebie w innej koszulce klubu z Francji. Moim marzeniem jest gra we Włoszech lub Hiszpanii. Liga angielska nie fascynuje mnie zupełnie, tak samo jak niemiecka. Moja żona i ja, chcemy aby nasz synek, Lucas, dorastał w kraju łacińskim – zakończył Brazylijczyk.

www.football-italia.net
www.goal.com
www.forzaitalianfootball.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
39
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: