Agnelli: Jestem rozczarowany

Andrea Agnelli (na zdjęciu) nie ukrywa rozczarowania po fatalnym w wykonaniu zespołu Starej Damy sezonie. “Piłkarze, którzy przybyli do klubu i mieli okazać się wzmocnieniem, nie zrozumieli co oznacza gra w koszulce Juventusu. A my o tym zapomnieliśmy” – kopiował słowa Pavla Nedveda.

Juventus zawiódł. Zapowiadano walkę o Ligę Mistrzów, skończy się prawdopodobnie brakiem udziału w jakichkolwiek rozgrywkach europejskich. “Nie jestem zadowolony, w zasadzie czuje ogromne rozczarowanie. Czekamy na koniec sezonu i ostatni mecz z Napoli. Potem przyjdzie czas na podsumowania” – zakończył prezydent.

Sezon w wykonaniu Starej Damy oraz wypowiedź Agnellego jest także podsumowaniem jego pierwszego roku prezydentury w Juventusie. Wczoraj minęły pierwsze 365 dni od kiedy został prezydentem Juventusu.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: