De Ceglie: To był trudny okres

Wszystko wskazuje na to, że długi, sześciomiesięczny okres rehabilitacji zbliża się ku końcowi i już niedługo powrót Paolo De Ceglie (na zdjęciu) na boisko stanie się rzeczywistością. Po treningach z pierwszą drużyną, udziale w sprawdzianie z Primaverą i powołaniu na ostatnie spotkanie z Parmą, brakuje już tylko występu w oficjalnym meczu, aby można było ostatecznie stwierdzić, że lewy obrońca Juventusu wrócił do gry.
Sam zawodnik ma nadzieję, że wydarzy się to już w najbliższą niedzielę, kiedy to Bianconeri zmierzą się z Napoli. W wywiadzie zamieszczonym na oficjalnej stronie klubu, De Ceglie powiedział: “To był długi i trudny okres, ale na szczęście mam go już za sobą. Udało się wyleczyć kolano. To dla mnie wielka ulga. Było trudne nie móc grać, ale nigdy nie zabrakło mi woli powrotu. Podobnie jak wsparcia ze strony kibiców. Ich wiadomości bardzo mi pomogły, były dodatkową motywacją. Dlatego z tego miejsca chciałbym im podziękować. Wierzę, że w najbliższym czasie będę mógł się za wszystko odwdzięczyć“.

www.juventus.com
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: