Moggi znów o mercato

Luciano Moggi (na zdjęciu) po raz kolejny w dość zjadliwy sposób komentuje ruchy swoich następców na rynku transferowym. Zapytany o sytuację w Juventusie były dyrektor generalny klubu zaczął od pochwał. Szczególnie ciepło wypowiedział się o nowym szkoleniowcu Bianconerich: “Patrzę z optymizmem na Conte. Już jako zawodnik był po trochu trenerem“. Zaraz jednak zastrzegł: “Trener wygrywa tylko wtedy, gdy ma za sobą silny klub“.

Później było już tylko gorzej. Zapytany o swojego następcę, Moggi rzucił: “Marotta? Miejmy nadzieję, że weźmie się w końcu do roboty“. Nie miał też zbyt wiele ciepłych słów w kwestii mercato: “Pirlo to zawodnik najwyższej klasy, ale dla graczy pokroju Zieglera czy Pazienzy w naszym Juve nie byłoby miejsca nawet na ławce“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: