Juventus w Stanach Zjednoczonych

Częścią przygotowań Juventusu do nowego sezonu będzie podróż do Stanów Zjednoczonych. Oficjalna strona drużyny podała, iż Bianconeri w okresie od 19 lipca do 1 sierpnia przebywać będą na tournee za Atlantykiem. Bazą wypadową zespołu będzie w tym okresie Filadelfia, jednak drużyna ma dość często opuszczać Pensylwanię.

Na razie wiadomo jedynie, iż Juventus rozegra w Stanach trzy mecze towarzyskie, z czego jeden odbędzie się 26 lipca w Nowym Jorku na stadionie Citi Field. Jednym z rywali drużyny z Turynu będzie natomiast pięciokrotny tryumfator Pucharu Mistrzów CONCACAF, meksykański Club America.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: