Aguero zostanie w Atletico Madryt?

Mimo setek spekulacji może jeszcze skończyć się na tym, iż Sergio Aguero (na zdjęciu) zostanie w Atletico Madryt. Choć sam zawodnik jeszcze niedawno podkreślił, że chce odejść i że z jego punktu widzenia nic się w tym temacie nie zmieniło, otrzymał powołanie na zgrupowanie przedsezonowe Atletico.

Szefowie hiszpańskiego klubu zakomunikowali, że Aguero “ma stawić się na przedsezonowym zgrupowaniu drużyny w niedzielę 24 lipca“. Tym samym Argentyńczyk rozpocznie przygotowania do nowego sezonu wśród starych znajomych… Atletico liczy na to, że któryś z zainteresowanych nim klubów wpłaci pełną kwotę klauzuli odejścia – czyli 45 milionów euro.

www.tuttosport.com
www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: